
Frederick George Abberline – angielski detektyw Scotland Yardu, śledczy z okresu poszukiwania Kuby Rozpruwacza.

Aleksandra, hrabina Frederiksborgu – była członkini Duńskiej Rodziny Królewskiej, pierwsza żona księcia Danii Joachima.

Olave St Clair Baden-Powell, Baronowa Baden-Powell, GBE urodzona jako Olave St Clair Soames – naczelna przewodniczka (skautka) świata, od 1916 naczelniczka brytyjskich przewodniczek (skautek).

Herbie Blash – brytyjski inżynier, zastępca dyrektora wyścigu Fédération Internationale de l’Automobile podczas Grand Prix.

Dorothy Clutterbuck – zamożna mieszkanka Christchurch w Anglii, według Geralda Gardnera członkini kowenu czarownic. Clutterbuck nigdy publicznie nie przyznała się do swojej działalności i należała do Kościoła Anglikańskiego; jednakże od czasu śmierci stała się ważną osobistością w historii Wicca jako przypuszczalna przywódczyni kowenu New Forest, w którym Gardner był inicjowany, oraz właścicielka domu, w którym owa inicjacja miała miejsce. Podejrzewa się, iż to właśnie Clutterbuck osobiście inicjowała Gardnera.

Jim Corbett – brytyjski myśliwy i działacz ochrony przyrody. W młodości zapalony łowca i tropiciel. Punktem zwrotu w jego życiu był udział w polowaniu, w którym zabito 300 ptaków. Po tym wydarzeniu zaangażował się w ruch ochrony przyrody Indii, twierdząc, że myśliwy nie ma moralnego prawa polować, jeśli nie angażuje się w ochronę odnawialnych zasobów przyrody, jakimi są m.in. dzikie zwierzęta. Od tego czasu polował jedynie na lamparty i tygrysy nękające ludzi - do jego sukcesów łowieckich należy m.in. zabicie pantery z Rudraprayag, która wcześniej zabiła ok. 125 ludzi czy tygrysicy z Champawat, która zabiła 434 osoby. Po jego śmierci, w uznaniu licznych zasług, jego imieniem został nazwany indyjski park narodowy w dolinie rzeki Ramgangi oraz planetoida (2442) 1980 TO.

Sir Trevor Correy, Trevor Corry – brytyjski kupiec, dyplomata i urzędnik konsularny, polski baron.

Troy Donockley – brytyjski kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Występował z wieloma muzykami. Jako solista wydał trzy albumy studyjne. Znany jest z fińskiego zespołu – Nightwish, w którym między innymi grał na Uilleann pipes i Tin whistle.

George R. Drysdale – brytyjski seksuolog, brat Charlesa Roberta Drysdale'a.

Jade Goody – uczestniczka brytyjskiej wersji reality show Big Brother z 2002. Zmarła na raka szyjki macicy, a jej walka z chorobą była szeroko komentowana przez media na całym świecie.

Philip Henry Gosse – angielski przyrodnik, podróżnik, kreacjonista, przedstawiciel braci plymuckich, pisarz i popularyzator nauki.

Stanley Owen Green, znany również jako Protein Man – prowadził kampanię na rzecz tłumienia pożądania przez niskobiałkową dietę. W drugiej połowie XX wieku stał się rozpoznawalną postacią w Londynie.

Hugh Hughes (1790?–1863) – walijski pisarz, malarz oraz grawer.

John Kerr – szkocki fizyk.

Edward Lloyd – właściciel sklepu-kawiarni Lloyd’s Coffee House prowadzonego w latach 1688–1726 w Londynie, przy Lombard Street, miejsca w którym narodził się rynek oceny ryzyka i asekuracji.

Ross Lovegrove – designer, projektant produktów - m.in. lamp, mebli, środków transportu. Znany ze swojej pracy dla firm Sony (Walkman), Apple (iMac), Airbus, Moroso, Artemide i dziesiątków innych przedsiębiorstw z całego świata. Studiował na politechnice w Manchesterze, a później w Królewskim College'u Sztuki, w Londynie, gdzie ma do tej pory swoje studio. Jego filozofią projektowania stało się pojęcie DNA: Design+Natura+Art.

James Maybrick – kupiec bawełniany z Liverpoolu, najbardziej znany jako podejrzany o bycie Kubą Rozpruwaczem, czemu wyraz dał w swoim pamiętniku. Pamiętnik często jest uznawany za mistyfikację.

Pippa Middleton, właściwie Philippa Charlotte Middleton – angielska celebrytka, młodsza (jedyna) siostra Katarzyny, księżnej Cambridge.

Max Rufus Mosley – brytyjski prawnik, w latach 1993–2009 prezydent Fédération Internationale de l’Automobile.

Richard Nash – lepiej znany jako "piękny Nash" – angielski dandys. Jego następcą w XIX wieku w roli arbitra elegancji był Beau Brummell.

Edward Simpson, znany pod pseudonimami Flint Jack, Fossil Willy, Old Antiquarian, Cockney Bill – jeden z najsłynniejszych fałszerzy zabytków, czynny w połowie XIX wieku.

Edward John Smith – angielski marynarz, najbardziej znany jako drugi i ostatni kapitan RMS Titanic.

Paul Storr – angielski rzeźbiarz, złotnik i projektant.

Edith Mary Tolkien – żona J.R.R. Tolkiena.

Judd Trump – angielski snookerzysta, mistrz świata z roku 2019, wicemistrz świata z 2011, zwycięzca UK Championship 2011, Masters Snooker 2019, China Open 2011 i 2016, International Championship 2012 i 2019 oraz Australian Open 2014. W snookera gra lewą ręką, mimo że na co dzień jest praworęczny. W swojej karierze ma na koncie 801 setek, w tym 5 podejść maksymalnych. Suma nagród jakie wygrał w turniejach to 4 831 754 funtów.

Robert Ramsay Campbell „Rob” Walker – brytyjski pilot, kierowca wyścigowy i właściciel jednego z najbardziej znanych prywatnych zespołów Formuły 1.

Sir Edgar Cuthbert Fremantle Whitehead – rodezyjski polityk.

Charles Charlie Whiting – brytyjski delegat techniczny Fédération Internationale de l’Automobile w Formule 1.

Claire Williams – Brytyjka, była zastępczyni szefa zespołu Williamsa w Formule 1, faktycznie była szefowa zespołu. Córka sir Franka Williamsa.
Sir Magdi Habib Yacoub – egipsko-brytyjski chirurg, który specjalizował się w kardiochirurgii, chirurgii klatki piersiowej i naczyń.