
Appearances – brytyjski niemy dramat filmowy z 1921 w reżyserii Donalda Crispa. Został zrealizowany na podstawie sztuki autorstwa dramaturga Edwarda Knoblocka. Autorką scenariusza jest Margaret Turnbull. W rolach głównych wystąpili David Powell, Mary Glynne i Langhorn Burton.

Leisurely Pedestrians, Open Topped Buses and Hansom Cabs with Trotting Horses – brytyjski niemy film krótkometrażowy z 1889 roku w reżyserii Williama Friese-Greene'a, nagrany w Hyde Park, w Londynie.

Niebezpieczne kłamstwo – brytyjski niemy dramat filmowy z 1921 w reżyserii Paula Powella. Autorką scenariusza jest pisarka Mary H. O’Connor, która opracowała go na podstawie krótkiego opowiadania Twice Wed autorstwa E. Phillipsa Oppenheima z 1921. W rolach głównych wystąpili David Powell, Mary Glynne i Warburton Gamble.

Numer trzynasty – brytyjska niema komedia krótkometrażowa. Film miał być debiutem reżyserskim Alfreda Hitchcocka, jednak z przyczyn finansowych nie został on ukończony. Do głównych ról zaangażowani byli Clare Greet i Ernest Thesiger. Scenariusz autorstwa Elsie Codd, jak i większość zdjęć, nie zachował się do czasów współczesnych. Fabuła Numeru trzynastego miała przedstawiać historię niezamożnych mieszkańców budynku sfinansowanego przez trust Peabody, założony przez amerykańskiego bankiera i filantropa George’a Peabody’ego w celu zapewnienia mieszkania londyńczykom będącym w potrzebie.

Orzeł z gór – brytyjsko-niemiecki niemy dreszczowiec z elementami melodramatu z 1927 w reżyserii Alfreda Hitchcocka. Został zrealizowany na podstawie scenariusza Eliota Stannarda, który opracował go w oparciu o historię Charlesa Lapwortha. Akcja filmu rozgrywa się w górskim miasteczku w Kentucky. Pan Pettigrew zakochuje się bez wzajemności w nauczycielce Beatrice. Gdy kobieta odrzuca jego uczucia, mężczyzna postanawia się zemścić, rozpowszechniając fałszywe informacje na temat jej stylu życia. Dręczona przez miejscową społeczność Beatrice, zmuszona jest do ucieczki w góry.

Tajemnicza droga – brytyjski niemy melodramat romantyczno-przygodowy z 1921 w reżyserii Paula Powella. Autorką scenariusza jest Margaret Turnbull, która napisała go na podstawie krótkiego opowiadania autorstwa E. Phillipsa Oppenheima, przygotowanego specjalnie na potrzeby filmu. W 1923 na rynku ukazała się powieść Oppenheima pt. The Mystery Road. Adaptacji opowiadania na potrzeby ekranizacji filmowej dokonała pisarka Mary H. O’Connor. W rolach głównych wystąpili David Powell, Mary Glynne i Ruby Miller.

The Call of Youth – brytyjski krótkometrażowy niemy film romantyczny z 1921 w reżyserii Hugh Forda. Został zrealizowany na podstawie opowiadania James the Fogey autorstwa dramaturga Henry’ego Arthura Jonesa. Autorką scenariusza, podobnie jak w przypadku The Great Day (1920), jest Eve Unsell. W rolach głównych wystąpili Mary Glynne, Jack Hobbs i Malcolm Cherry.

The Princess of New York – brytyjski niemy melodramat z 1921 w reżyserii Donalda Crispa. Autorką scenariusza jest Margaret Turnbull, która napisała go na podstawie powieści Cosmo Hamiltona z 1911. W rolach głównych wystąpili David Powell i Mary Glynne.

The World, the Flesh and the Devil – brytyjski film z 1914 roku. Pierwszy fabularny pełnometrażowy film nakręcony w kolorze. Zrealizowano go techniką zwaną Kinemacolor.