
Basen termalno-solankowy w Ciechocinku – nieczynny basen solankowy w Ciechocinku.

Cerkiew pod wezwaniem św. Michała Archanioła – zabytkowa prawosławna cerkiew polowa w Ciechocinku. Należy do parafii wojskowej św. Michała Archanioła w Ciechocinku, w Prawosławnym Ordynariacie Wojska Polskiego PAKP.

Ciechocinek – nieczynna stacja kolejowa w Ciechocinku, w województwie kujawsko-pomorskim, w Polsce. Została zaprojektowana przez Czesława Domaniewskiego i wybudowana w 1902 roku. Dworzec jest nieczynny od 2015 roku.

Dworek Prezydenta RP w Ciechocinku – centrum reprezentacyjno-konferencyjne pozostające do dyspozycji Prezydenta RP znajdujące się na terenie Ciechocinka przy ul. Leśnej 1 i zarządzane przez Kancelarię Prezydenta RP.
Hotel Karola Müllera w Ciechocinku – hotel w Ciechocinku, szachulcowy, wzniesiony w Parku Zdrojowym w latach 1848–1851 dla Karola Samuela Müllera według projektu Franciszka Tournelle'a, przebudowany w 1878; wpisany do rejestru zabytków w 1987; spłonął w 2008. Ostatecznie został rozebrany w 2015.

Kolegiata Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Ciechocinku – polski rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Ciechocinku, miejscowości uzdrowiskowej położonej w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie aleksandrowskim w diecezji włocławskiej, dekanacie nieszawskim.
Park Zdrojowy w Ciechocinku – największy z czterech parków Ciechocinka utworzony w latach 1872-1875 według projektu Hipolita Cybulskiego w modyfikacji i udoskonaleniu Franciszka Szaniora.
Tężnie w Ciechocinku – zespół trzech tężni solankowych, wzniesionych w XIX wieku w Ciechocinku, w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to największa tego typu drewniana konstrukcja w Europie. Zespół tężni i warzelni soli wraz z parkami Tężniowym i Zdrojowym stanowi Pomnik Historii.