Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego – zabytkowa prawosławna cerkiew w Ciechanowcu. Jest główną świątynią parafii pod tym samym wezwaniem, która należy z kolei do dekanatu Siemiatycze diecezji warszawsko-bielskiej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego.
Kaplica Najświętszej Maryi Panny z Fatimy – kaplica parafialna należąca do dekanatu Szepietowo diecezji łomżyńskiej.
Kościół Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu – rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Ciechanowiec, w województwie podlaskim. Należy do dekanatu Ciechanowiec diecezji drohiczyńskiej.

Najstarszy cmentarz żydowski w Ciechanowcu – kirkut mieści się przy ul. Uszyńskiej. Powstał w XVII wieku. Obecnie obszar nekropolii zajmuje zakład mleczarski. Nie zachowały się jakiekolwiek macewy. Kirkut ma powierzchnię 0,55 ha.

Nowy cmentarz żydowski w Ciechanowcu – kirkut mieści na północny wschód od miasteczka. Nie wiadomo kiedy dokładnie powstał najprawdopodobniej ok. 1850 Obecnie obszar nekropolii jest porasta las. Zachowało się około 30 macew. Kirkut ma powierzchnię 1,6 ha.
Stary cmentarz żydowski w Ciechanowcu – kirkut mieści się przy ul. Henryka Sienkiewicza. Powstał w XIX wieku. Ostatni pogrzeb miał miejsce w 1918 roku. Obecnie obszar nekropolii jest zarośnięty, nie ma na nim jakichkolwiek macew. Na miejscu kirkutu stoi pomnik poświęcony ofiarom Holocaustu. Kirkut ma powierzchnię 1,4 ha. Przy głównej bramie wjazdowej na teren cmentarza znajduje się tablica z następującą treścią: „Cmentarz Żydowski założony w XIX w. odnowiony w 2008 r. staraniem Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego i Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. Przechodniu, uszanuj miejsce pamięci zmarłych”. 4 Listopada 2008 r. obchodzono 66 rocznicę likwidacji getta w Ciechanowcu.
Synagoga w Ciechanowcu – synagoga znajdująca się w Ciechanowcu przy ulicy Mostowej 6, niedaleko rynku.