
Bełcz Wielki – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia w Masełkowicach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Bieliszów – zlikwidowany w 1984 roku przystanek kolejowy i ładownia w Bieliszowie na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Błażkowa – przystanek kolejowy, dawniej stacja kolejowa w Błażkowej na linii kolejowej nr 299, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Chobienia – zlikwidowana w 1984 roku stacja kolejowa w Chobieni na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Chrząstawa Wielka – zamknięty 23 czerwca 2000 roku przystanek kolejowy w Chrząstawie Wielkiej na linii kolejowej nr 292 Jelcz Miłoszyce – Wrocław Osobowice, w powiecie wrocławskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Czadrów – zamknięty w 1954 roku przystanek osobowy a dawniej stacja kolejowa w Czadrowie na linii kolejowej nr 330, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Czadrówek – zamknięty w 1954 roku przystanek osobowy w Kamiennej Górze na linii kolejowej nr 330, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Dobrzykowice Wrocławskie – zamknięty 23 czerwca 2000 roku przystanek osobowy a dawniej stacja kolejowa w Dobrzykowicach na linii kolejowej nr 292 Jelcz Miłoszyce – Wrocław Osobowice, w powiecie wrocławskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Dworzec Marchijski lub Dworzec Dolnośląsko-Marchijski we Wrocławiu – nieistniejący już dworzec kolejowy, wybudowany przez Towarzystwo Kolei Dolnośląsko-Marchijskiej i otwarty 18 października 1844. Projektantem dworca był architekt Julius Manger. Rozpoczynająca się na dworcu kolej łączyła Dolny Śląsk z Berlinem, a od 1 września 1847 dodatkowym 28-kilometrowym łącznikiem także ze Zgorzelcem.

Glinka – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia w Glince na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Gryżyce – zlikwidowany w 1984 roku przystanek kolejowy w Gryżycach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie wołowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Irządze – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia w Ciechanowie na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Jawiszów – zamknięty w 1954 roku oraz zlikwidowany w 1992 przystanek osobowy a dawniej stacja kolejowa w Jawiszowie na linii kolejowej nr 330, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Jemielno Górowskie – zlikwidowana stacja kolejowa w Jemielnie, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Kościelnik – zamknięty 1 października 1991 roku przystanek osobowy w Kościelniku na linii kolejowej nr 337 Lubań Śląski – Leśna, w powiecie lubańskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Kościelniki Dolne – zamknięty 1 października 1991 roku przystanek osobowy w Kościelnikach Średnich na linii kolejowej nr 337 Lubań Śląski – Leśna, w powiecie lubańskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Kościelniki Górne – zamknięty 1 października 1991 roku przystanek osobowy w Kościelnikach Górnych na linii kolejowej nr 337 Lubań Śląski – Leśna, w powiecie lubańskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Kościelniki Średnie – zlikwidowany przed 1979 rokiem przystanek osobowy w Kościelnikach Średnich na linii kolejowej nr 337 Lubań Śląski – Leśna, w powiecie lubańskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Kowary Górne – zamknięty przystanek osobowy, zlokalizowany w Kowarach w powiecie karkonoskim w województwie dolnośląskim. Przystanek Kowary Górne został oddany do użytku 5 czerwca 1905 roku i nosił nazwę Ober Schmiedeberg. Po wojnie nosił nazwę Kuźnick Górny i Kowary Górne. 5 marca 1986 stacja została zamknięta, a tory eksploatowane były dla pociągów towarowych.

Kowary Ściegny – zlikwidowany przystanek osobowy. Został otworzony 5 czerwca 1905 roku. Pierwsza nazwa to Wagnerberg. W 1945 roku został przemianowany najpierw na Woźnick a następnie na Kowary Ściegny. 5 marca 1986 roku stacja została zamknięta, a przed 28 listopada 2005 całkowicie zlikwidowana.

Kowary Zdrój – zlikwidowany przystanek osobowy, zlokalizowany był w Kowarach, powiat jeleniogórski, województwo dolnośląskie w Polsce. Został oddany do użytku 5 czerwca 1905 roku i nosiła nazwę Schmiedeberg Bornhöhe. Po wojnie przemianowana na Kuźnick Zdrój, następnie na Kowary Zdrój. 5 marca 1986 roku został on zamknięty dla ruchu pasażerskiego, przed 28 listopada 2005 roku została ona całkowicie zlikwidowana, a trasa jest nieprzejezdna.

Krzeszów – zamknięta w 1992 roku stacja kolejowa w Krzeszowie na linii kolejowej nr 330, w województwie dolnośląskim, w Polsce. Po raz ostatni pociąg pasażerski odjechał z niej 15 sierpnia 2002; był to pociąg nadzwyczajny.

Księginki – otwarty 18 maja 1896 roku i zamknięty 1 października 1991 roku przystanek osobowy w Lubaniu na linii kolejowej nr 337 Lubań Śląski – Leśna, w powiecie lubańskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce. Przystanek znajdował się w dawnej wsi Księginki, obecnie jest to dzielnica Lubania.

Laskowa – zlikwidowany w 1945 roku przystanek kolejowy w Laskowej na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Luboszyce – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia w Luboszycach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Lubów – zlikwidowana stacja kolejowa w Lubowie na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Milicz Wąskotorowy – dawna stacja kolejowa w Miliczu, w gminie Milicz, w powiecie milickim; w województwie dolnośląskim, w Polsce. Została otwarta w 1894 roku. Zamknięta została w 1991 roku.

Milicz Zamek – dawny wąskotorowy przystanek osobowy w Miliczu, w gminie Milicz, w powiecie milickim; w województwie dolnośląskim, w Polsce. Został otwarty w 1894 roku. Zamknięty został w 1991 roku.

Nadolice Wielkie – zamknięty 23 czerwca 2000 roku przystanek osobowy a dawniej stacja kolejowa w Nadolicach Wielkich na linii kolejowej nr 292 Jelcz Miłoszyce – Wrocław Osobowice, w powiecie wrocławskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Niechlów – zlikwidowana stacja kolejowa na linii nr 372 w Niechlowie, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Oława Dworzec Mały – zlikwidowana stacja kolejowa w Oławie; w województwie dolnośląskim, w Polsce. Otwarta w 1910, zamknięta w 1966, zlikwidowana w 1973. Obecnie przebudowana na budynek mieszkalny.

Osetno – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia w Osetnie na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Radomierzyce – zlikwidowany przystanek osobowy w Radomierzycach na linii kolejowej nr 290 Mikułowa – Bogatynia, w powiecie zgorzeleckim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Rajczyn – zlikwidowany przystanek kolejowy w Gryżycach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie wołowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Rogów Górowski – zlikwidowany przystanek kolejowy w Rogowie Górowskim na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Ruja – nieistniejący przystanek osobowy w Ruji, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Sławęcice Górowskie Dworzec Mały – zlikwidowana stacja kolejowa w Sławęcicach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Stara Góra – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia w Starej Górze na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Trzebnica Gaj – dawna wąskotorowa stacja kolejowa w Trzebnicy, w gminie Trzebnica, w powiecie trzebnickim, w województwie dolnośląskim, w Polsce. Została otwarta w 1898 roku. Zamknięta została w 1967 roku.

Trzebnica Zdrój – dawna wąskotorowa stacja kolejowa w Trzebnicy, w gminie Trzebnica, w powiecie trzebnickim, w województwie dolnośląskim, w Polsce. Została otwarta w 1898 roku. Zamknięta została w 1967 roku.

Turoszów Kopalnia – nieczynny przystanek kolejowy w Bogatyni, w województwie dolnośląskim.

Uniemyśl – zamknięty w 1954 roku oraz zlikwidowany w 1971 przystanek osobowy w Uniemyślu na linii kolejowej nr 330, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Witoszyce – zlikwidowana w 1945 roku stacja kolejowa w Witoszycach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.

Wyszęcice – zlikwidowany przystanek kolejowy i ładownia publiczna w Wyszęcicach na linii kolejowej Krzelów – Leszno Dworzec Mały, w powiecie wołowskim, w województwie dolnośląskim, w Polsce.
Ząbkowice Ślaskie Dworzec Mały − nieczynna stacja kolejowa w Ząbkowicach Śląskich, w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim. Stacja została otwarta w dniu 1 listopada 1908 roku razem z linią kolejową z Kondratowic Dworca Małego. Do 1989 roku był na niej prowadzony ruch osobowy. W 1991 roku został zawieszony ruch towarowy.

Złoty Stok – nieczynna stacja kolejowa w Złotym Stoku, w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim. Stacja została otwarta w dniu 3 listopada 1900 roku razem z linią kolejową z Kamieńca Ząbkowickiego. Do 1989 roku był na niej prowadzony ruch osobowy. W 1997 roku został zawieszony ruch towarowy. W 1998 roku tory zostały rozebrane.