
Aleksander Białous – kompozytor, aranżer, muzyk współpracujący z Eleni od początku jej kariery.

Eleni Dzoka lub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni – polska piosenkarka pochodząca z rodziny greckiej.

Edyta Urszula Geppert-Loretz – polska piosenkarka, członkini Akademii Fonograficznej ZPAV.

Zbigniew Waldemar Izdebski – polski pedagog i seksuolog, specjalista w zakresie poradnictwa rodzinnego, profesor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki.

Marek Kotański – polski psycholog, terapeuta, organizator wielu przedsięwzięć mających na celu zwalczanie patologii społecznej i pomaganie osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, zakażonym wirusem HIV, byłym więźniom czy osobom bezdomnym. Twórca m.in. Monaru i Markotu. Zainteresował się ludźmi cierpiącymi na chorobę Alzheimera. Dla nich powstało hospicjum w Wandzinie.
Robert Tadeusz Kozyra – polski dziennikarz, menadżer, producent i krytyk muzyczny. Dyrektor programowy od lipca 1995 do 2009, redaktor naczelny od 1999 do 2009, prezes Radia Zet w latach 2000–2009. Zastępca dyrektora generalnego Eurozet w latach 2007–2009. Pełnił obowiązki dyrektora generalnego Radiostacji. Założyciel Chilli Zet w 2008. Był jurorem w IV i V edycji show TVN – „Mam talent!”. Laureat „Telekamery” w kategorii: Juror.

Krajowe Biuro ds. Narkomanii – jednostka organizacyjna utworzona przez Ministra Zdrowia Andrzeja Wojtyłę w lipcu 1993. Biuro jest realizatorem polityki Ministra Zdrowia w zakresie zapobiegania narkomanii. Zasady przeciwdziałania narkomanii są określone w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii a podstawowe kierunki i formy działań zostały wytyczone w Krajowym Programie Przeciwdziałania Narkomanii. Siedziba Biura znajduje się przy ul. Dereniowej 52/54 w Warszawie.
Marek Stanisław Krawczyk – polski profesor medycyny, nauczyciel akademicki, lekarz, specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej oraz transplantologii klinicznej, członek korespondent Polskiej Akademii Nauk. W latach 2008–2016 rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zofia Kuratowska – polska lekarka, specjalistka w zakresie hematologii, profesor nauk medycznych, a także polityk i dyplomata. Senator I, II i III kadencji, wicemarszałek Senatu I i III kadencji, ambasador RP w Południowej Afryce.

Jolanta Maria Kwaśniewska z domu Konty – polska prawniczka, działaczka społeczna, prezenterka telewizyjna oraz prezeska fundacji Porozumienie bez barier. Pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995–2005, żona prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego.

Wojciech Stefan Maksymowicz – polski neurochirurg, profesor nauk medycznych, w latach 1997–1999 minister zdrowia i opieki społecznej w rządzie Jerzego Buzka, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego w randze podsekretarza stanu (2019) i następnie sekretarza stanu (2019–2020), od 2019 poseł na Sejm IX kadencji.

Krzysztof Tomasz Niemiec – polski ginekolog i położnik, profesor medycyny.

Włodzimierz Paszyński – polski pedagog, polonista, publicysta, instruktor harcerski, były wiceminister edukacji i sportu, od 2006 do 2018 zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Nina Barbara Terentiew-Kraśko – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, w latach 1998–2006 dyrektor programowa TVP2, od 2007 dyrektor programowa telewizji Polsat.

TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN, dawniej należącej do grupy medialnej ITI, następnie zaś do Scripps Networks Interactive, a obecnie do Discovery. Stacja rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 o godz. 19.00.