
Stadion Gdańskiego Ośrodka Sportu – stadion piłkarski i rugby w Gdańsku, w dzielnicy Aniołki. Od 2000 r. stanowi własność Gdańskiego Ośrodka Sportu. W latach 1945-2011 swoje mecze rozgrywała drużyna piłkarska Lechii Gdańsk. Na co dzień funkcjonuje jako obiekt treningowy. Rozgrywają na nim mecze rugbiści Lechii Gdańsk oraz piłkarze Młodej Ekstraklasy Lechii Gdańsk.

Stadion Gdańsk, również znany pod nazwą Arena Gdańsk – stadion piłkarski w Gdańsku, znajdujący się przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1, w dzielnicy Letnica. Stanowi własność miasta Gdańska, a jego głównym użytkownikiem jest klub piłkarski Lechia Gdańsk. Stadion został oddany do użytku 19 lipca 2011 roku, a pierwszym oficjalnym meczem było spotkanie Lechii z Cracovią rozegrane 14 sierpnia tego samego roku. W 2021 stadion będzie gościł finał Ligi Europy.
Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby – wielofunkcyjny stadion w Gdańsku, w Polsce. Obiekt może pomieścić 924 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim rugbyści klubu Lechia Gdańsk, a także piłkarki zespołu APLG Gdańsk.
Stadion CKiS-u – wielofunkcyjny stadion w Pruszczu Gdańskim, w Polsce. Obiekt może pomieścić 2000 widzów. Swoje spotkania rozgrywająna nim piłkarze klubu MKS Czarni Pruszcz Gdański, a także rugbyści zespołu RC Czarni Pruszcz Gdański. Na stadionie odbywają się także festyny czy koncerty.
Stadion Miejski Chojniczanka 1930 w Chojnicach wielofunkcyjny stadion sportowy, położony w Chojnicach i administrowany przez Miejski Klub Sportowy Chojniczanka Chojnice. Mogą się na nim odbywać mecze piłkarskie oraz mityngi lekkoatletyczne. Stadion został oddany do użytku w 1932 roku. Kilka razy był przebudowywany, m.in. w 1949 r. w ramach przygotowań do międzynarodowego meczu towarzyskiego z Sokołem Brno zbudowano dwie kasy i odcinek murowanego parkanu, a kibice wraz z zawodnikami w czynie społecznym wybudowali krytą trybunę o długości 100 m. W XXI w. stadion został całkowicie przebudowany. W latach 70. XX w. pojemność stadionu wynosiła ponad 10 tysięcy, natomiast obecnie wynosi 3500. Najwyższa frekwencja przed przebudową stadionu to 15 tysięcy podczas meczu 1/16 Pucharu Polski przeciwko Widzewowi Łódź, natomiast po przebudowie 3 500, podczas dwóch ostatnich meczów sezonu 2012/2013 zakończonego awansem Chojniczanki do I ligi. Obecnie odbywają się na nim mecze ligowe i pucharowe pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice. Na stadionie w meczach pucharowych przeciwko Chojniczance grali reprezentanci polski m.in Zbigniew Boniek, Władysław Antoni Żmuda, Krzysztof Surlit, Włodzimierz Smolarek, Sebastian Murawski.

Stadion Miejski – stadion piłkarski w Gdyni. Na obiekcie regularnie swoje mecze rozgrywa Arka Gdynia. Właścicielem obiektu jest gmina-miasto Gdynia, a zarządza nim Gdyńskie Centrum Sportu.

Stadion Miejski – nieistniejący już wielofunkcyjny stadion w Gdyni, w Polsce. Istniał w latach 1938–2009. Mógł pomieścić 12 000 widzów. Swoje spotkania rozgrywali na nim piłkarze Bałtyku Gdynia oraz Arki Gdynia, jeden mecz rozegrała tutaj również reprezentacja Polski. W latach 2009–2011 w miejscu starego obiektu powstał nowy, typowo piłkarski Stadion Miejski na ponad 15 000 widzów.

Stadion Miejski – wielofunkcyjny stadion w Malborku, w Polsce. Obiekt może pomieścić 1730 widzów, z czego 320 miejsc jest zadaszonych. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Pomezania Malbork.

Stadion Miejski Pelplin – wielofunkcyjny stadion sportowy, który znajduje się w Pelplinie przy ul.Czarnieckiego 8. Stadion jest własnością Miasta Pelplin, obecnie korzystają z niego dwie drużyny piłkarskie Wierzyca Pelplin i Centrum Pelplin, oraz klub lekkoatletyczny Olimpijczyk Pelplin.

Stadion Miejski w Pucku – polski stadion piłkarski w Pucku należący do klubu Zatoka Puck. W 1998 przeszedł modernizację:zwiększono pojemność z 4.678 miejsc na 8.900, wyremontowano szatnie, saunę i toalety, usunięto pozostałości po starym stadionie.
Stadion MOSiR w Bytowie – stadion piłkarski, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze Bytovii Bytów. Obecnie stadion posiada 2043 miejsc siedzących i sztuczne oświetlenie
Stadion Stoczniowca Gdańsk – stadion sportowy w Gdańsku, w Polsce. Został otwarty w 1952 roku. Może pomieścić 7500 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Stoczniowiec Gdańsk.

Stadion przy ul. Ejsmonda 1 – nieistniejący stadion piłkarski w Gdyni, w granicach dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Na obiekcie mecze rozgrywała m.in. Arka Gdynia.
Stadion przy ul. Kościuszki 49 – nieistniejący stadion piłkarski w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

Stadion WKS Gryf Wejherowo – stadion piłkarski w Wejherowie, w Polsce. Został wybudowany w latach 1924–1927. Może pomieścić 2500 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Gryf Wejherowo.