
Feliks Czahrowski herbu Korczak – polski szlachcic i superstulatek.

Aleksandra Dranka z domu Pięta − polska superstulatka, do 29 kwietnia 2014 była najstarszą żyjącą osobą w Polsce, której wiek został oficjalnie potwierdzony i jednocześnie jedną z najstarszych osób w Europie. Jest ponadto pierwszą we współczesnej historii udokumentowaną i zweryfikowaną przez Gerontology Research Group osobą z Polski, która ponad wszelką wątpliwość osiągnęła wiek 110 lat.

Jan Alojzy Gintowt-Dziewałtowski herbu Trąby – jeden z ostatnich, najdłużej żyjących konfederatów barskich z lat 1768–1772.

Józef Kowalski – polski kapitan, najdłużej żyjący weteran wojny polsko-bolszewickiej.

Jisra’el Kristal – izraelski superstulatek pochodzenia polsko-żydowskiego, uznawany pod koniec życia za najstarszego żyjącego mężczyznę na świecie.
Franciszek Ignacy Narocki – konfederat barski, sybirak, znany z długowieczności.

Jerzy Kazimierz Pajączkowski-Dydyński herbu Lubicz – pułkownik dyplomowany piechoty Wojska Polskiego.

Grzegorz Smoniewski herbu Włoszek – polski szlachcic, właściciel Smuniewa.

Paweł Smoniewski herbu Włoszek (ur. w latach panowania Zygmunta II Augusta, zm. w latach – polski szlachcic. Pradziad Jana Wincentego Smoniewskiego, polskiego historyka. Paweł Smoniewski według przekazu dożył 115 lat. Jego syn Grzegorz dożył 110 lat, a wnuk Wawrzyniec 107 lat życia.

Wanda Wierzchleyska z domu Wajgiel – polska superstulatka. Najstarsza Polka (2010–2012). Przeżyła 111 lat i 317 dni, co czyni ją drugą najdłużej żyjącą, udokumentowaną Polką w historii po Tekli Juniewicz.

Jan Zakrzewski herbu Jastrzębiec – domniemany uczestnik bitwy pod Wiedniem, najstarszy z uczestników obchodów Wielkiego Czwartku w 1793 na dworze króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
Franciszek Zaremba – powstaniec kościuszkowski.