
Bartosz Franciszek Borowski – jeden z przedstawicieli Federacji Rodzin Katyńskich wchodzący w skład polskiej delegacji na uroczystości rocznicowe w Katyniu w Rosji, który zginął 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie polskiego samolotu Tu-154 w Smoleńsku w drodze na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Antoni Brzozowski – wioślarz, olimpijczyk z Paryża 1924.

Władysław Frasyniuk – polski kierowca autobusowy, związkowiec, działacz opozycji demokratycznej i więzień polityczny w PRL, polityk i przedsiębiorca. Przewodniczący Ruchu Obywatelskiego Akcja Demokratyczna (1990–1991), Unii Wolności (2001–2005) oraz Partii Demokratycznej (2005–2006), poseł na Sejm I, II i III kadencji.

Zbigniew Hess – polski działacz partyjny i pracownik związany z Sanokiem.
Marek Hłasko – polski pisarz i scenarzysta filmowy.

Krzysztof Kononowicz – polski działacz polityczny i samorządowy, aktywista lokalny oraz wideobloger.

Bogdan Lisiecki – polski polityk, ekonomista, menedżer, przedsiębiorca, senator VI kadencji.

Marek Michel – polski podróżnik i motocyklista.

Waldemar Rebinin – pracownik Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego w Gdańsku, zastrzelony w czasie wydarzeń grudniowych 1970.

Józef Michał Hubert Unrug – niemiecko-polski oficer marynarki niemieckiej, następnie polskiej, pochodzący z rodu Unrugów herbu własnego. Służył najpierw jako oficer w Kaiserliche Marine, gdzie podczas I wojny światowej był dowódcą okrętów podwodnych oraz flotylli podwodnej. Po wstąpieniu do odrodzonej polskiej Marynarki Wojennej, był pokładowym oficerem okrętów podwodnych. Od 1925 do 1939 był dowódcą Floty, a w czasie kampanii wrześniowej dowodził Obroną Wybrzeża. Zabrany do niemieckiej niewoli, po wyzwoleniu, pod koniec II wojny światowej, zajmował stanowisko I zastępcy szefa Kierownictwa Marynarki Wojennej wcielonej pod dowództwo Admiralicji brytyjskiej. 21 września 2018 mianowany pośmiertnie na stopień admirała floty.
Mieczysław Wachowski – polski polityk.