Czernichów (Łagów)W
Czernichów (Łagów)

Czernichów – przysiółek wsi Łagów w Polsce, położony w województwie lubuskim, w powiecie świebodzińskim, w gminie Łagów, nad jeziorem Czarnym. Do 1945 roku był to niemiecki folwark.

Łagów (powiat świebodziński)W
Łagów (powiat świebodziński)

Łagów – wieś o charakterze miejskim w Polsce, położona w województwie lubuskim, w powiecie świebodzińskim, w gminie Łagów, na północ od szosy E30, na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego.

Ciecz (jezioro)W
Ciecz (jezioro)

Ciecz – jezioro rynnowe w woj. lubuskim, w pow. świebodzińskim, w gminie Łagów, leżące na terenie Pojezierza Lubuskiego.

Jezioro Czarne (Pojezierze Łagowskie)W
Jezioro Czarne (Pojezierze Łagowskie)

Jezioro Czarne – jezioro położone na wschód od Łagowa w województwie lubuskim, w powiecie świebodzińskim, w gminie Łagów.

Kalendarium historii ŁagowaW
Kalendarium historii Łagowa

Lubuskie Lato FilmoweW
Lubuskie Lato Filmowe

Lubuskie Lato Filmowe – festiwal filmowy odbywający się co roku w Łagowie w województwie lubuskim. Główną nagrodą tego festiwalu jest Złote Grono.

Jezioro ŁagowskieW
Jezioro Łagowskie

Jezioro Łagowskie – jezioro rynnowe na Pojezierzu Łagowskim, powierzchnia 82 ha, odwadniane przez potok Łagowa. W przeszłości było częścią pobliskiego Jeziora Trześniowskiego. Powstało wskutek sztucznego przedzielenia tych akwenów.

Zamek joannitów w Łagowie (powiat świebodziński)W
Zamek joannitów w Łagowie (powiat świebodziński)

Zamek joannitów w Łagowie – znajduje się we wsi Łagów, w województwie lubuskim, na przesmyku między jeziorami: Łagowskim i Ciecz.

Łagów (stacja kolejowa)W
Łagów (stacja kolejowa)

Łagów - stacja kolejowa na linii nr 375 w Łagowie, w województwie lubuskim, w Polsce.

Zabytki ŁagowaW
Zabytki Łagowa

Zabytki Łagowa: