
Beskydok – bezleśne, mało wybitne wzniesienie na zachodnim krańcu Gór Czerchowskich na Słowacji. Wznosi się w grzbiecie łączącym te góry z grzbietem Hromovec. Najbliższe wzniesienie Hromovca to Hrádok. Przez bezleśną przełęcz między Beskydokiem a Hrádokiem prowadzi droga krajowa nr 68.

Bukový vrch – szczyt w południowo-wschodniej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Jest kulminacją na grzbiecie wybiegającym na północ z masywu Veľkej Javoriny. Ze szczytu widok daleko na zachód – na Góry Lewockie i Tatry.

Čekošov – szczyt w północnej części Gór Czerchowskich na Słowacji.

Čeliská – szczyt na zachodnim krańcu Gór Czerchowskich w Słowacji, wznoszący się między miejscowościami Kamenica i Lipany. W istocie wznosi się w grzbiecie Hromovca, stanowiąc jego przedłużenie na południowy zachód. Lipianský potok dokonał jednak tutaj przełomu, rozcinając grzbiet na dwie części. Część wschodnią w regionalizacji fizycznogeograficznej Słowacji zaliczono do Gór Czerchowskich. Łączy się z nimi północnym grzbietem, poprzez Krčmársky vrch i Zámok. Północno-zachodnie stoki opadają do dolinki niewielkiego dopływu Lipiańskiego Potoku, północno-wschodnie do doliny Lúčanki.

Čergov – szczyt w południowo-wschodniej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Stanowi punkt widokowy.

Dlhá – szczyt w północnej części pasma Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Na szczycie polana.

Dvoriská – szczyt w paśmie Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Punkt widokowy.

Forgáčka – szczyt w paśmie Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Zalesiony.

Harčiarka – szczyt w Górach Czerchowskich na Słowacji. Wznosi się po południowo-wschodniej stronie zabudowań miejscowości Lúčka, pomiędzy dolinami potoków Lučanka i Milpošsky potok. W południowym grzbiecie opadającym do doliny Torysy znajduje się niższy szczyt Harčiarky.

Hrašovík – szczyt w paśmie Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji.

Hyrová – szczyt w paśmie Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Znajduje się w południowo-wschodnim grzbiecie Minčola. Ma dwa wierzchołki: 1078 i 1071 m i jest całkowicie porośnięty lasem. W północno-wschodnie stoki wcinają się dolinki źródłowych cieków rzeki Topľa, w południowo-zachodnie potoków Lúčanka i Kalinovský potok.

Lazy – szczyt w Górach Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Wznosi się w południowo-wschodnim grzbiecie Minčola. W przewodnikach turystycznych jego nazwa bywa spolszczana na Łazy. Szczyt jest trawiasty, podobnie, jak cały grzbiet od wierzchołka Lazy po Minčola. To pozostałości dawnych hal pasterskich, mocno już zarośnięte borówczyskami. Dzięki temu z Lazów i całego grzbietu Lazy – Minčol rozciągają się panoramy widokowe obejmujące cały horyzont. Najlepszym zaś punktem widokowym jest nienazwany wierzchołek z drewnianym krzyżem, znajdujący się przy niebieskim szlaku pomiędzy Lazami i Minčolem.

Lysá – szczyt górski w południowo-wschodniej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Kulminacja na grzbiecie wybiegającym na południe z masywu Čergova. Wyciągi narciarskie, nadajnik radiowy, pod szczytem hotel, schronisko turystyczne. Droga i kolejka linowa z Drienicy. Na szczycie prehistoryczny kamień ofiarny i pomnik walk podczas II wojny światowej.

Lysá hora – szczyt w miejscowości Kyjov, w Górach Czerchowskich na Słowacji. Znajduje się w południowo-zachodnim grzbiecie Minčola, którym biegnie Wielki Europejski Dział Wodny. Północno-zachodnie stoki Lysej hory opadają do doliny płynącego przez Kyjov potoku Hradlová, południowo-wschodnie do doliny Lipiańskiego Potoku, będącego w dorzeczu Torysy w zlewisku Morza Czarnego.

Malý Minčol – szczyt w północno-zachodniej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Szczyt jest mało wybitny, zbocza zalesione, na szczycie polana. Punkt widokowy.

Minčol – najwyższy szczyt Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Wznosi się w północno-zachodniej części tej grupy górskiej. Szczyt pokrywa rozległa polana. Na wschodnich zboczach góry bije źródło Topľi. Najkrótsze wejście prowadzi ze wsi Livovská Huta.

Minčolík – szczyt górski w północno-zachodniej części pasma Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Zalesiony.

Murianík – szczyt w północnej części pasma Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Zalesiony.

Okrúhly kopec – kopulaste wzniesienie w miejscowości Šarišské Jastrabie na Słowacji. Znajduje się na równinie, wśród pól uprawnych tutejszej spółdzielni rolniczej. Według słowackiej mapy zalicza się do Gór Czerchowskich, granicę między sąsiednim na zachód regionem Šariš poprowadzono tutaj wzdłuż koryta potoku Hradlová. Inne źródła jednak podają, że Okrúhly kopec znajduje się w regionie Šariš.

Ostrá – szczyt w Gór Czerchowskich na Słowacji. Wznosi się w południowo-wschodnim grzbiecie Minčola, po południowej stronie przełęczy Ždiare. Zachodnie stoki Ostrej opadają do doliny potoku o nazwie Milpošský potok, wschodnie do doliny Drahotína, na południe biegnie grzbiet, niżej rozgałęziający się na szczyty Vysoká hora i Havranka.

Ostrý kameň – szczyt w południowej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. W części zalesiony.

Solisko – szczyt w środkowej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Na szczycie polana. Punkt widokowy.

Stráž – szczyt górski w masywie Stráže na południowo-wschodnim krańcu Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Wysokość – 740 m n.p.m. Na szczycie znajduje się nadajnik radiowy. Na szczyt prowadzi niebieski szlak turystyczny ze wsi Fintice.

Veľká Javorina – szczyt w środkowej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Drugi co do wysokości szczyt pasma. Pokryty halami, od centralnej kulminacji odchodzą liczne ramiona.

Vysoká hora – szczyt w Górach Czerchowskich na Słowacji. Wznosi się na południowo-zachodnim obrzeżu tych gór, w południowym grzbiecie Ostrej, nad miejscowościami Milpoš, Hanigovce i Ľutina. Zachodnie stoki opadają łagodnie do doliny potoku Milpošský potok, wschodnie bardziej stromo do doliny Taborovego potoku.

Zámok – wzgórze w obrębie miejscowości Kamenica na zachodnim krańcu Gór Czerchowskich na Słowacji. Znajduje się w północnym grzbiecie Zubaneca.

Žobrák − szczyt górski na wschodnim skraju centralnej części Gór Czerchowskich we wschodniej Słowacji. Kulminacja kończąca grzbiet ciągnący się na północ od szczytu Čergov przez Bukový vrch. Szczyt zalesiony, na pobliskiej przełęczy Žobrák punkt widokowy.

Zubanec – szczyt na południowo-zachodnim krańcu Gór Czerchowskich w Słowacji. Znajduje się w 5 wierzchołkowym masywie w południowo-zachodnim grzbiecie odgałęziającym się od bezimiennego i niewybitnego szczytu między Minčolem i Lazami. W południowym kierunku Zubanec przechodzi w wapienne wzniesienie Zámok, na którym znajdują się ruiny Zamku Kamenica.