
Biała Kopa – szczyt w Górach Bialskich. Według regionalizacji fizycznogeograficznej Polski J. Kondrackiego znajduje się w Górach Złotych (332.61).

Brusek – szczyt o wysokości 1115,9 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Chłopska Kopaa – wzniesienie o wysokości 763 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce, w Górach Bialskich, w Sudetach Wschodnich.

Czernica – szczyt w Sudetach Wschodnich, w północnej części Gór Bialskich, na terytorium Polski, w powiecie kłodzkim; wys. 1083 m n.p.m. Według regionalizacji fizycznogeograficznej Polski J. Kondrackiego znajduje się w Górach Złotych (332.61).
Dział czes. Bílé kameny – wzniesienie o wysokości w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich, leżące na granicznym grzbiecie, oddzielającym Polskę od Czech. Według J. Kondrackiego Góry Bialskie są częścią Gór Złotych, więc Dział znajduje się w Górach Złotych (332.61).

Gierałtowska Kopa (niem. Neu Gersdońer SIeln Koppe) – szczyt o wysokości 920 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Gołogóra – wzniesienie o wysokości 972 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Gołogrzbiet – wzniesienie o wysokości 940 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.
Iwinka – szczyt w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich, leżący na granicznym grzbiecie, oddzielającym Polskę od Czech.

Jawornicka Kopa – szczyt w południowej części Gór Bialskich. Według regionalizacji fizycznogeograficznej Polski J. Kondrackiego znajduje się w Gór Złotych (332.61).
Jawornik Graniczny – wzniesienie o wysokości 1030 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce, w Górach Bialskich, w Sudetach Wschodnich.

Jawornik Kobyliczny – wzniesienie o wysokości 995 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.
Jawornik Krowi – wzniesienie o wysokości 986 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Kobyła – szczyt o wysokości 936 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.
Łysiec – szczyt w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich. Stanowi wysunięty masyw Gór Bialskich w kierunku Obniżenia Lądka i Stronia i doliny rzeki Białej Lądeckiej. Pokryty jest na wierzchołku charakterystyczną niezarastającą halizną, stąd jego nazwa.

Orlik – szczyt w południowej części Gór Bialskich. Według regionalizacji fizycznogeograficznej Polski J. Kondrackiego znajduje się w Górach Złotych (332.61).
Płoska – szczyt o wysokości 1035 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce, w Górach Bialskich, w Sudetach Wschodnich.
Postawna – szczyt w Sudetach Wschodnich zaliczany według różnych podziałów do Gór Złotych lub Bialskich; jeden z najwyższych wierzchołków w tym rejonie i z tego powodu niekiedy traktowany jako najwyższy szczyt Gór Bialskich, co nie jest ścisłe; wys. 1116,8 m n.p.m. Wierzchołek położony w Polsce, w powiecie kłodzkim, przy granicy z Czechami, na wododziale zlewni Bałtyku i Morza Czarnego. Nie prowadzi na niego żaden szlak turystyczny. Północny stok Postawnej jest obszarem źródliskowym rzeki Biała Lądecka.

Rudawiec – trzeci co do wysokości szczyt Gór Bialskich. Według regionalizacji fizycznogeograficznej Polski J. Kondrackiego znajduje się w Górach Złotych (332.61).
Rude Krzyże (cz. Kunčický hřbet) – szczyt o wysokości 1053 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Skalna – wzniesienie o wysokości 923,7 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Solec – szczyt o wysokości 977 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Sucha Kopa – szczyt w południowo-zachodniej części Gór Bialskich o wysokości 1055 m n.p.m. w Sudetach Wschodnich.

Suszyca – góra o wysokości około 1053 m n.p.m. znajdująca się w Górach Bialskich w Sudetach, na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. Wiele źródeł podaje wysokość 1047, odnosi się to jednak do punktu pomiarowego o wys. 1047,2 znajdującego się wyraźnie poniżej szczytu.

Szeroka Kopa – wzniesienie o wysokości 901 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce, w Górach Bialskich, w Sudetach Wschodnich.

Średniak – szczyt o wysokości 995 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.

Travná hora – wzniesienie o wysokości według różnych źródeł 1125 lub 1120 m n.p.m. w północno-wschodnich Czechach w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich, w odległości około 100 m od granicy z Polską. Najwyższy punkt na granicy leży na wysokości 1119,15 m n.p.m. jest jednocześnie najwyższym punktem polskich Gór Bialskich.
Zawodzisko – wzniesienie o wysokości 995 m n.p.m., w południowo-zachodniej Polsce w Górach Bialskich w Sudetach Wschodnich.